Wyjątkowe projekty wnętrz

Stawiamy sobie za cel tworzenie wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Nasze projekty posiadają nie tylko walory estetyczne, ale są także w pełni funkcjonalne. Na bazie wieloletniego doświadczenia oraz setek zrealizowanych projektów wypracowaliśmy własny proces projektowy. Jest on dopasowany do potrzeb klientów, doskonale optymalizując ich czas. Dzięki naszemu systemowi pracy klient może zobaczyć wiele różnorodnych możliwości, dopracować koncepcję oraz przeanalizować najlepsze rozwiązania oraz detale. Projekt to głównie praca twórcza oraz kreowanie wnętrz, ale także doradztwo, pomoc w podejmowaniu decyzji, przekazywanie wszystkich optymalnych możliwości oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Finalny projekt to efekt wszystkich działań architekta wnętrz oraz decyzji klienta. Jest on oryginalnym połączeniem spersonalizowanych potrzeb oraz oczekiwań.

projektowanie-wnętrza-krakow

Etapy współpracy – projektowanie wnętrz

Szczegółowy wywiad oraz badanie potrzeb

To pierwszy i jeden z najważniejszych etapów projektu. Podczas spotkania poznajemy gusty oraz oczekiwania naszych klientów. Analizując potrzeby funkcjonalne oraz upodobania estetyczne możemy dokładnie ustalić zakres prac oraz koncepcję projektu. Staramy się dokładnie poznać oraz omówić każdy detal związany z finalną aranżacją. Podczas pierwszego spotkania odbywa się dobór oraz prezentacja materiałów wykończeniowych, które zostaną umieszczone w projekcie.

Prace koncepcyjne

Kolejny etap obejmuje przygotowanie dwóch bądź trzech koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Na podstawie przedstawionych propozycji oraz otrzymanych uwag, tworzymy korekty oraz finalny układ wnętrza. Jego akceptacja pozwala nam przejść do tworzenia poglądowych wizualizacji każdego pomieszczenia.

Wizualne przedstawienie projektu

W oparciu o oczekiwania wobec stylu oraz charakteru projektowanego wnętrza sporządzamy trójwymiarowy model całego lokalu. Efektem są realistyczne wizualizacje oparte na wcześniejszych ustaleniach. To moment, kiedy klienci na własne oczy mogą zobaczyć jak będzie prezentować się ich wnętrze.

Dokumentacja wykonawcza

Akceptacja powyższych etapów kończy proces twórczego tworzenia. Na podstawie stworzonej koncepcji przygotowywany jest szczegółowy projekt wykonawczy. Składa się on z rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów, przekrojów, instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej, rysunków mebli oraz wszystkich elementów wyposażenia.

Zestawienie materiałów

Na koniec projektu przygotowywany jest szczegółowy wykaz wszystkich materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Zawarte są w nim również wszystkie elementy wykorzystane w projekcie. Jest to kompletne zestawienie, które umożliwia realizację wnętrza zgodnie z projektem.

Nadzór nad realizacją

Oferujemy również autorski nadzór w przypadku decyzji o potrzebie wsparcia podczas realizacji projektu. Posiadamy różne formy nadzoru, zaczynając od podstawowych konsultacji na Inwestycji oraz przekazaniu ekipie projektu, aż do pełnej koordynacji całego procesu projektowego.