Zaprojektowane i zrealizowane projekty wnętrz salonów w Krakowie

Projekty wnętrz salonów z pasją – QDesign Kraków

W tej kategorii znajdują się realizacje w zakresie projektowania wnętrz salonów w Krakowie oraz innych okolicznych miejscowościach.

Nasi architekci i projektanci wnętrz posiadają bardzo szerokie doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz salonów. Wykonali do tej pory setki najróżniejszych projektów wnętrz salonów w bardzo różnych stylach. Najczęściej powtarzającym się w małych mieszkaniach do 50 m2 czy apartamentach jest otwarta kuchnia połączona z salonem. Podobne rozwiązania stosowane są także w projektowaniu wnętrz domów i większych mieszkań.

Najbardziej popularne rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz salonów w Kakowie

Bardzo często nasi klienci wybierają styl minimalistyczny, nowoczesny lub skandynawski o różnej kolorystyce. Jak już wspomnieliśmy najczęściej można spotkać aranżacje wnętrz salonu z aneksem kuchennym jednak wiele osób decyduje się także na oddzielne kuchnie. Kolorystyka salonu bywa bardzo różna. W stylu glamour mogą przeważać elementy złote, srebrne i czarne. W stylu klasycznym lub rustykalnym salon bywa biały. W projektowaniu wnętrz domów często zdarza się sytuacja, że salon jest ze schodami i trzeba je właściwie wykończyć. Najciekawsze projekty wnętrz salonu, które zrealizowaliśmy znajdziecie powyżej w galerii. Nasi architekci wnętrz posiadają szerokie doświadczenie wykonując projekty wnętrz salonu w stylu vintage, boho, loftowym oraz ekologicznym.

Projekty wnętrz salonu z Waszych marzeń

Wykonując projekty wnętrz salonów należy zwrócić uwagę na wszystkie elementy i detale. Tylko dzięki temu Twój salon stanie się miejscem, gdzie wypoczniesz i miło spędzisz czas. Oprócz pięknych kolorów i wygodnych mebli istotne będzie także wprowadzenie do salonu idealnego otoczenia, które lubisz. Robimy to poprzez nowoczesne, stylowe i ciekawe fototapety lub tapety, obrazy, rolety rzymskie, ozdobne żyrandole, kominki czy wygodne fotele i narożniki. Mogą to być również projekty wnętrz salonu z lamelami. Innymi sposobami na dekorowanie salonu są beton architektoniczny i tynki ozdobne, czerwona cegła, ciemna podłoga albo lampiony. Możliwości w zakresie wykonania projektu wnętrz salonu jest nieskończona ilość. Nasi klienci lubią łączyć style eklektycznie.